17 черкаських лікарів удостоїлися подяк та грамот міського голови

Напередодні професійного свята медичного працівника, яке відзначається сьогодні, на Трійцю,  працівників місцевих лікувальних установ відзначили подяками міського голови та грамотами, – повідомляється на сайті міськвиконкому.

– Звісно, кожному з нас взагалі б хотілося не хворіти. Але, якщо так уже й  сталося, то завжди хочеться бути під наглядом професійних лікарів та відчувати їхню турботу, – сказав під час нагородження міський головаАнатолій Бондаренко. – Я вдячний за вашу роботу. Від імені виконавчого комітету та міської ради бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку й розвитку галузі, в якій ви працюєте.

– Професія лікаря підкорюється лише тим людям, які вміють співпереживати й брати на себе частинку людських негараздів та турбот, – відзначив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник. – На жаль, за всі роки своєї роботи в цій галузі я бачив дуже багато випадків професійного вигорання. Це дуже важко щодня зустрічатися з чужим болем і частково перебирати цю енергетику на себе. Тож це – особлива професія.

Медпрац-2
Медпрац-2
http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
Черкаси свято медичного працівника грамоти подяки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии