Обдарованих черкаських школярів вітали з інтелектуальними перемогами та роздавали їм стипендії

Міське свято відзначення переможців інтелектуальних та творчих змагань «Перші перемоги» відбулося вчора в Центрі дитячої та юнацької творчості в Черкасах. На ньому вітали вихованців загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, які вибороли призові місця на всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах по захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

– Ми нагороджуємо наше майбутнє. Діти – це все те, в що ми вкладаємо найцінніше. Педагоги – свої знання, батьки – доброту й любов до України, – наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Міська влада робитиме все для створення необхідних умов для інтелектуального й творчого розвитку наших дітей.

За його словами, цьогоріч на капітальні ремонти в міських закладах освіти передбачили понад 95 млн грн. Утричі збільшили й грошову премію, якою нагородили 35 школярів та їхніх наставників. За третє місце її розмір становить 600 грн, друге – 900 грн та 1 200 грн за третє. Одночасно з цим, ще 19 учнів упродовж навчального року отримували стипендії міського голови (200 грн щомісяця).

Обдаровані-2
Обдаровані-2

Як розповіла директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова, олімпіади з 17 навчальних дисциплін є найбільш масовими інтелектуальними учнівськими змаганнями. Так, у міському етапі взяли участь 1 820 учнів 6-11-х класів, із них 574 учнів гімназій, ліцеїв, колегіуму, 476 учнів спеціалізованих шкіл, 620 учнів загальноосвітніх шкіл міста та 150 учні приватних шкіл, професійних ліцеїв.

Для участі в обласному етапі було сформовано 17 команд. Честь міста захищали 250 учнів. 44 учні з Черкас увійшли до складу команд, які захищали честь області на Всеукраїнських олімпіадах. Переможцями в них стали 15 школярів.

Найбільша кількість призових місць з біології – 3, по 2 призових місця – з інформатики, математики, правознавства, англійської мови, німецької мови; по 1 місцю – трудове навчання та інформаційні технології.

Не менш важливим є й конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У міському етапі свої роботи захищали 126 (торік 122) учнів 9-11 класів. За підсумками захисту 117 робіт були визнані кращими. Переможцями обласного етапу стали 74 учнів. У Всеукраїнському етапі взяли участь 21 учень, з них 15 посіли призові місця: І – 3, ІІ – 6, ІІІ – 6.

– Завдання кожного навчального закладу полягає в тому, аби створювати такі умови навчання, які сприяли б особистісному розвитку школяра та його творчого потенціалу, – підкреслила Марина Леонідівна.

За її словами, крім стипендії міського голови, ще 5 черкаських учнів за підсумками попереднього навчального року отримують стипендію Президента, 29 – стипендію губернатора.

Обдаровані
Обдаровані
http://ogp.ck.ua/
Черкаські школярі переможці інтелектуальних змагань стипендії міського голови
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии