Дві з половиною сотні черкаських школярів оздоровилися в спортивному таборі

У пришкільному спортивному таборі «Старт» відбулося закриття зміни. На базі «Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – ліцею спортивного профілю № 34» більше двох тижнів працював спортивно-оздоровчий табір денного перебування «Старт» для  дітей середнього та старшого шкільного віку.

Як інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики, 249 дітей дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста  тут займалися улюбленим видом спорту:  волейболом, футболом, тенісом, спортивним орієнтуванням, морським багатоборством, бадмінтоном, веслуванням, баскетболом.

На урочистій лінійці з нагоди закриття вихованці спортивних шкіл міста продемонстрували навики, якими вони оволоділи у певних видах спорту.

ЗакриттяЗміни-2
ЗакриттяЗміни-2

На заході були присутні заступники директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин та Богдан Бєлов, начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва, директор школи І – ІІІ ступенів – ліцею спортивного профілю № 34 Віталій Дейнега, тренери та вихованці спортивних шкіл.

Привітав усіх на врочистому закритті Ігор Волошин, зазначивши, що міський голова Анатолій Бондаренко та депутатський корпус приділяють увагу розвитку спорту у нашому місті, а оскільки табір відпрацював уже третій сезон, тож наступного року радо всіх запросив завітати сюди знову.

Ольга Сисоєва привітавши присутніх та побажавши подальших спортивних злетів і успіхів, вручила грамоти переможцям змагань, які взяли участь у турнірах, що нещодавно проходили у нашому місті.

Юні спортсмени, ділячись своїми враженнями про перебування у таборі були одностайні – їм сподобалася смачна їжа (деякі зауважили, що навіть і вдома не завжди таке куштують) та походи до зоопарку, кінотеатру, подорож на острови.

Нагадаємо, що перебування в таборі безкоштовне, витрати на нього взяла Черкаська міська рада.

http://www.rada.cherkassy.ua/ua/
Черкаси пришкільний спортивно-оздоровчий табір закриття зміни школа №34
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі