Пішохідні переходи в Черкасах будуть освітлюватися вночі

56 пішохідних переходів на черкаських дорогах уже обладнали додатковим освітленням. У нічний час підсвітили розмітку передовсім на тих вулицях, де найбільш пожвавлений рух транспорту та найчастіше трапляються аварії. Ще 4 такі світильники встановлять до кінця місяця уздовж Хрещатика, інформує сайт міськвиконкому.

На сьогодні світильниками облаштували переходи на вулиці Руставі, 30 років Перемоги, Одеській, Михайла Грушевського (колишня – Котовського), Сумгаїтській, Олени Теліги (колишня – Конєва), Дахнівській, Канівській, Чигиринській, Смілянській, Гетьмана Сагайдачного (колишня – Ватутіна), Добровольського, В’ячеслава Чорновола, Гагаріна, а ще – на бульварі Шевченка та проспекті Хіміків.

За словами директора комунального підприємства Віталія Терьохіна, особливістю такої підсвітки є те, що промінь світильника чітко спрямований на пішохідний перехід. Таким чином водій може здалеку побачити людину, яка переходить дорогу.

– Ці прилади підсвічують «зебру» по її ширині та уздовж проїжджої частини, – розповів Віталій Олександрович. – Разом із цим, тривають роботи з нанесення відповідної розмітки на переходах, у комплексі це дасть ще кращий результат.

Між тим, до роботи з визначення місць, які першочергово слід було освітлити, долучалися й працівники управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області. На їхню думку, підсвітка переходів має самі переваги. Одночасно з цим, сподіваються, що кількість дорожньо-транспортних пригод у нашому місті таки зменшиться.

Нагадаємо, з ініціативою облаштувати додатковим освітленням переходи на черкаських дорогах виступив міський голова Анатолій Бондаренко.

http://www.rada.cherkassy.ua/ua/
Черкаси пішохідні переходи додаткове освітлення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии