• Головна
  • Черкаси – на 6 місці в рейтингу прозорості місцевих бюджетів
14:20, 14 червня 2016 р.

Черкаси – на 6 місці в рейтингу прозорості місцевих бюджетів

Черкаси посіли 6 місце в рейтингу прозорості-участі-доброчесності місцевих бюджетів серед 17 українських міст.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила координатор громадської організації “Молода Черкащина” Вікторія Феофілова.

За результатами дослідження Черкаси отримали 64,5 бали із 173 можливих, що складає 37,3 % від загальної кількості балів і посіли 6 позицію серед 17 українських міст. Це відповідає «мінімальному рівню» забезпечення бюджетної прозорості, участі та доброчесності, і є дещо нижчим за середньозважений показник в 47,4 бали.

За критерієм прозорості Черкаси отримали 37,1%, що відповідає мінімальному рівню.

За критрієм участі Черкаси досягли «обмеженого рівня», забезпечивши виконання 47,5% критеріїв цього розділу.

Рівень доброчесності за результатами дослідження виявився «незадовільним» – 19%.

ГО «Молода Черкащина», яка проводила дослідження рівня прозорості-участі-доброчесності на рівні Черкас,  розробила рекомендації для міської влади, що потрібно зробити по кожному критерію, для покращення результатів.

Довідково:

Індекс прозорості-участі-доброчесності місцевих бюджетів – це оцінка рівня прозорості, участі та доброчесності органів місцевого самоврядування в процесі складання, розгляду, затвердження, виконання та звітування щодо соціально-економічної та бюджетної політики.

У ході дослідження оцінювалось планування та регламентування бюджетної політики, стратегічних, соціально-економічних та бюджетних документів міста Черкаси за критеріями прозорості, участі та доброчесності. Оцінювання проводилося за інноваційною методологією «Індекс прозорості-участі-доброчесності місцевих бюджетів», яка загалом включає 173 критерії і надає можливість комплексно проаналізувати місцеву соціально економічну і бюджетну політику на всіх її стадіях та відслідкувати впровадження кращих міжнародних та українських практик урядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #рейтинг прозорості #Молода Черкащина #бюджетна політика
Оголошення
live comments feed...