• Головна
  • Черкащанам повідомили хто звільняється від сплати земельного податку
13:38, 14 червня 2016 р.

Черкащанам повідомили хто звільняється від сплати земельного податку

Від сплати земельного податку звільняються: інваліди першої і другої групи; громадяни, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, або виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для вищевказаних категорій громадян, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, а саме: для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара; для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара; для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

Також, від сплати земельного податку звільняються власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) за умови їх передачі в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

Громадяни, які не звільнені від сплати, податок сплачують протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення – рішення. Звертаємо увагу землевласників та землекористувачів м. Черкаси, що з 1 червня 2016 року управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Черкасах, яке знаходилось за адресою бульв. Шевченка, 307 (4 поверх), змінило своє місце розташування. Починаючи з вказаної дати, структурні підрозділи, що здійснюють контроль за нарахуванням та сплатою податків і зборів приватними підприємцями, страхувальниками, а також громадянами, розміщуються на 4 поверсі приміщення ДПІ у м. Черкасах за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235. У разі виникнення у черкасців будь-яких питань щодо нарахування і сплати земельного податку, орендної плати, а також надання пільг зі сплати земельного податку, їм необхідно звертатись до Державної податкової інспекції у м. Черкасах, в управління податків і зборів з фізичних осіб за адресою: Хрещатик, 235, каб. 413 а. Довідкову інформацію можна отримати за тел. 35-23-30.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #повідомлення #хто звільняється від сплати земельного податку
Оголошення
live comments feed...