• Головна
  • Как найти потерявшегося кота (заговор), або на що чаклують черкащани?
12:27, 14 червня 2016 р.

Как найти потерявшегося кота (заговор), або на що чаклують черкащани?

Попри розвиток науки та цифрових технологій, черкащани продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою традиційніших засобів, наприклад заговорів. Але шукають вони їх по-сучасному – в інтернеті.

Щомісяця українці задають пошуку Яндекса майже 85 тисяч запитів зі словом [заговор], з них 1,2 тисячі – від мешканців Черкаської області. За відношенням запитів про замовляння до загальної їх кількості серед користувачів із різних регіонів України лідирують луганчани. Мешканці ж Черкащини посідають 15 місце – вони шукають заклинання частіше за житомирян, але рідше, ніж кияни.

Судячи з характеру запитів, жінки вдаються до магії помітно частіше, ніж чоловіки (принаймні, коли йдеться про кохання). Найпопулярніші замовляння, які шукають в інтернеті, якраз про особисте життя – йому присвячено майже кожен п'ятий запит про заговори. Нерідко черкащани хочуть одружитися або повернути втрачену половинку: [як вернути коханого хлопця заговор][заговор чтобы быстро выйти замуж после развода][сильный заговор на сильную любовь мужчины].

Удаються до замовлянь і ті, хто вже знайшли супутника життя. У пошуку Яндекса, приміром, шукають [сильный и действующий заговор чтоб с любимым ничего плохого не случилось]. Заклинаннями намагаються навіть лікувати розбите серце: [заговор чтобы разлюбить человека].

На другому місці за популярністю – замовляння на фінансовий добробут (майже кожен 10-й запит). За їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів: [заговор на быстрые деньги][на должника заговор тупой нож над пламенем].

На третій сходинці – заговори на красу та здоров'я. Наприклад, жителі Черкас та області шукають у Яндексі [как заговорить воду на похудение] та [заговор при жіночих хворобах].

Серед інших популярних тем – замовляння на успіх у роботі та бізнесі: [как быстро найти работу сильный заговор][заговоры на нить на торговлю]. Трохи менше, але усе ще багато уваги черкаські користувачі приділяють ворогам. В основному за допомогою заклинань намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників, але іноді й самі не без гріха: [на стул на котором сидит недоброжелатель насыпать перца заговор и ритуал]. Дбають черкащани і про дітей. Наприклад, намагаються за допомогою магії домогтися слухняності:[молитвы и заговоры чтобы дети были послушными]. Нарешті, заговорами прикликають удачу в різних життєвих ситуаціях: [заговор для рибалки][заговор на удачу в словах на статус].

Найпопулярніші теми заговорів, які мешканці Черкас та області шукають у Яндексі:
1. Особисте життя
2. Гроші
3. Краса і здоров'я
4. Робота та кар'єра
5. Вороги
6. Діти
7. Удача

Як і в інших ситуаціях, черкаські користувачі хочуть діяти напевно. Приміром, вибираючи замовляння, цікавляться відгуками тих, хто вже його застосовував: [как избавиться от бородавок заговор отзывы]. Крім того, хвилюються про можливі наслідки магічного втручання: [заговор от алкоголя последствия отзывы].

Ось кілька дивних та цікавих заговорів, які шукали жителі Черкас та області:

[заговоры для повышения своей энергетики]
[щоб чоловік знайшов хорошу роботу заговор]
[заговор на правду на воду]
[как найти потерявшегося кота заговор]
[заговор чтобы вернуть свою хозяйственность]
[заговор чтобы жених страдал и позвонил]
[сильний заговор щоб колега запросив на побачення]

А ось які заговори у Яндексі шукали жителі різних регіонів України:

Как найти потерявшегося кота (заговор), або на що чаклують черкащани?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Яндекс #Черкаси #заговор #поисковая система
Оголошення
live comments feed...