• Головна
  • У місті капітально відремонтовано вже понад 3 км доріг. До кінця року влада планує відремонтувати втричі більше
15:25, 13 червня 2016 р.

У місті капітально відремонтовано вже понад 3 км доріг. До кінця року влада планує відремонтувати втричі більше

Сьогодні на щотижневій оперативній нараді присутні заслухали інформацію директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Олександра Яценка про стан справ у комунальній галузі міста, зокрема, що стосується ремонту доріг. Про це розповідається на сайті міськвиконкому.

За словами Олександра Яценка, загальна протяжність доріг у Черкасах становить 321,5 км, із них 270 км – із асфальтобетонним покриттям (загальна площа 3 млн 648 тис м2).

Загальна протяжність мереж водовідведення (зливової каналізації) становить 98,5 км, де розташовано 2 012 колодязів зливової каналізації, 2 718 зливоприймачів, 7 накопичувальних басейнів, 4 насосні станції, одна очисна споруда. У місті функціонують 3 шляхопроводи, 2 пішохідні і 1 автомобільний мости, а також інші об’єкти вулично-дорожньої мережі.

Бюджетом міста на 2016 рік по Департаменту ЖКК передбачено 120 млн грн видатків на проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, з яких 31 млн грн – на проведення поточного ремонту, а 89 млн. грн. – на проведення капітального ремонту та реконструкції.

Станом на 13.06.2016 року виконано або в стадії завершення поточний ремонт на вулицях:

Пастерівська

Максима Залізняка (Громова)

Самійла Кішки та Гуржіївська (Р. Люксембург)

Чайковського

В’ячеслава Чорновола

Волкова

Університетська

Франка

Пушкіна

Гоголя

Хрещатик

Верхня Горова (Фрунзе)

30 років Перемоги

Руставі

Пацаєва

Провулок Медичний

Ремонт більше

Ремонт більше

За дорученням міського голови цього року практично не відбувається латання доріг невеличкими плямами, акцент робиться на проведення ремонту шляхом об’єднання декількох поруч розташованих ям в одну ремонтну карту. Загальна площа виконаного поточного ремонту станом на 13.06.2016 року складає вже майже 35 тис. кв. м. Таким чином, в 2016 році вперше буде досягнута і, навіть, перевищена нормативна площа поточного ремонту доріг.

Окремо потрібно зауважити, що міська влада вперше за роки незалежності в Черкасах проводить поточний ремонт тротуарів з тротуарної плитки.

Станом на 13.06.2016 року зроблено більше 6 тис. квадратних метрів.

Станом на 13.06.2016 на замовлення департаменту виготовлено 34 проекти капітального ремонту об’єктів вулично-дорожньої мережі. До кінця червня будуть виготовлені ще шість проектно-кошторисних документацій.

На сьогодні вже завершено роботи з капітального ремонту наступних вулиць:

Чайковського (від вул. В.Чорновола до вул. Різдвяна)

Онопрієнка

Пастерівська (від пров. Молоткова до вул. Молоткова)

Дахнівська Січ

Пушкіна

Практично завершено роботи з реконструкції вулиці Сурікова (І черга)

Розпочаті роботи з капітального ремонту: вул. Віталія Вергая (Маршала Батицького), Остафія Дашкевича, Нечуй-Левицького, Сергія Амброса (Орджонікідзе), Пацаєва.

Всього капітально відремонтовано більше 3 км доріг площею більше 25 тис. кв.м. Планується до кінця року зробити майже втричі більший обсяг робіт.

Ремонт більше-3

Ремонт більше-3

Загалом, на капітальний ремонт мереж зливової каналізації в бюджеті 2016 року передбачено 5 млн грн. На сьогодні проводяться роботи з капітального ремонту мереж від накопичувального басейну по вул. Олени Теліги (Конєва) для запобігання підтоплення 5-ї поліклініки і вул. 30 років Перемоги та розпочато роботи по вул. Грушевського (Котовського) для забезпечення відводу води з перехрестя з вул. Одеською.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #житлово-комунальний комплекс #ремонт доріг #бюджет міста #ремонтна карта
Оголошення
live comments feed...