• Головна
  • Черкаський мер обіцяє докласти всіх зусиль, аби вирішити проблему зі сміттєзвалищем
08:26, 13 червня 2016 р.

Черкаський мер обіцяє докласти всіх зусиль, аби вирішити проблему зі сміттєзвалищем

На своїй сторінці у Фейсбук Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко пише, що проект будівництва полігону твердих побутових відходів у межах Руської Поляни нині на стадії завершення.

«Це важливий для нас об’єкт, хоч і вартісний. Особливо в контексті трагедії, що сталася біля Львова. У жодному разі ми не повинні допустити подібного в нас», – зауважує він. І додає, що провів нараду за участю представників департаменту архітектури, містобудування та інспектування, місцевої філії «Укрдержбудекспертизи», а ще – однієї з компаній, яка могла б взятися за такий проект і має відповідний досвід.

Будівництво, за словами очільника міста, відбуватиметься за сучасними технологіями, у планах – забезпечити пожежогасіння, унеможливити потрапляння шкідливих речовин у ґрунт та здійснювати облік відходів.

«Тож докладатимемо максимум зусиль, аби нарешті вирішити проблему зі сміттєзвалищем у нашому регіоні. Таке завдання, власне, й ставлю перед відповідальними за це службами», – завершує своє повідомлення Анатолій Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #полігон #тверді побутові відходи #проект
live comments feed...