16:31, 12 червня 2016 р.

Навчатися в ЧНУ стане дешевше

Ректор Черкаського Національного університету Олександр Черевко доручив відповідним службам університету вжити заходів щодо оптимізації витрат, пошуку альтернативних джерел фінансування задля зменшення вартості навчання. Про це повідомляє прес-служба ЧНУ.

– Сьогодні більшість українських родин перебувають у скрутному матеріальному становищі. Відтак не кожна дитина, особливо з сільської місцевості, може скористатися своїм правом на здобуття вищої освіти. Необхідно зменшити витрати, активізувати діяльність щодо участі в грантових програмах і проектах, але дати можливість черкаським випускникам отримати освіту на Черкащині, а не в Польщі чи деінде», – переконаний керівник вишу.

За словами ректора, задля цього скоротили енерговитрати, тимчасово зменшили капітальні видатки, запровадили надання освітніх послуг, у тому числі навчання іноземців, та послуг господарської діяльності. Це дало можливість зменшити вартість навчання на 15-30 відсотків, у гривневому еквіваленті – від 1 570 до 4 600 грн.

Днями Вчена рада затвердила вартість навчання в університеті на 2016 рік. Згідно з її рішенням, вартість навчання, наприклад, бакалаврів за спеціальністю «Дошкільна освіта» порівняно з 2015 роком зменшено на 2 220 грн, за спеціальністю «Фізична культура і спорт» – на 2 830 грн, за спеціальністю «Філологія» (українська мова і література) – 3 920 грн, за спеціальністю «Право» – 3 730 грн.

Загалом дешевше буде навчатися вступникам 2016 року за освітніми ступенями «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр» за всіма спеціальностями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #ЧНУ #зменшення витрат #випускники #освіта #навчання #вчена рада
Оголошення
live comments feed...