Міський турнір із шахів серед дітей визначив переможців

Цей захід у шаховому клубі «Дебют» організували «Багатопрофільний молодіжний центр»  спільно з Федерацією шахів Черкаської області, повідомляє сайт міської ради.

 У шаховому турнірі  взяли участь 19 учасників – дітей 2004 р. н. та молодших. Змагання проходили за швейцарською системою у 7 турів з контролем часу 30 хвилин кожному учаснику.

Переможцями спортивного дитячого заходу стали Олександр Литвин та Євген Єщенко, які набрали по 6 очок. За додатковими показниками (коефіцієнт Бухгольца) першим став Олександр, а Євген посів другу сходинку. На третьому місці – Нікіта Магльований з результатом 5,5 очок.

Шахи
Шахи

Нагородження переможців і призерів відбувалося в чотирьох категоріях. Трійка перших призерів отримали грамоти та медалі у категорії «хлопці до 12 років». Серед дівчат до 12 років І місце посіла Радмила Робота, Анна Коливай стала другою. У категорії «хлопці до 9 років» першим фінішував Андрій Карасевич, другим за додатковими показниками став Дмитро Лисенко, третім – Олександр Шмаков. Серед дівчат до 9 років перемогла Катерина Сергієнко, друге місце у Марини Троханової, на третьому місці – Діана Жукевич.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
Черкаси турнір. шахи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии