У Черкасах підприємець передав бійцям АТО самостійно відновлений автомобіль

Сьогодні, 10 червня, бійці 90-го аеромобільного штурмового батальйону отримали у подарунок реконструйований мікроавтобус. На ремонт автомобіля черкаський підприємець витратив близько двох місяців. Головна перевага транспорту – вночі він може їхати з вимкненими фарами. Вже у понеділок бійці поїдуть на мікроавтобусі на передову – спочатку до Костянтинівки, а потім – в Авдіївку.

Володимир Шинкаренко, підприємець:

" Я вже два роки допомагаю бійцям. Нещодавно мій товариш запропонував відновити автобус, яким він не користується, і віддати його хлопцям, – розповідає Володимир Миколайович. – Ми повністю перебрали всі агрегати, окрім двигуна, бо він потужний та в хорошому стані, замінили всі необхідні запчастини. Потім все склали заново, що потрібно – підварили, пофарбували, зробили спеціальні сидіння для бойового складу".

Мікроавтобус розрахований на 5 тонн вантажу та може перевозити до 10 осіб. Володимир розповідає, що з реконструкцією мікроавтобуса допомагали кияни, а головним завданням було зробити такий автомобіль, який міг би непомітно їздити вночі:

" Прилад нічного бачення дуже дорогий, для нас нереально було його придбати, – каже Володимир Шинкаренко. – Я просив своїх співробітників, вони експериментували на власних машинах, і ось ми прийшли до вирішення – встановили камери та монітор. Звичайно, треба їздити обережно, щоб не було чутно машини. Тобто задача така – вночі підходити туди, куди їм потрібно".

Боєць 90-го аеромобільного штурмового батальйону Віктор Єрмоленко, який отримав документи на автомобіль, говорить, що на передовій такий транспорт вкрай необхідний:

"Коли з’явилася можливість зробити автобус, командир нашого батальйону сказав, що він дуже знадобиться. Автомобіль буде перевозити майно, продукти, персональний склад бійців тощо. Тобто цей транспорт універсальний, він буде виконувати всі функції, які знадобляться на передовій".

http://hromadske.cherkasy.ua/
АТО мікроавтобус Володимир Шинкаренко Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии