• Головна
  • Черкаським Палацом молоді, можливо, керуватиме нова людина
12:51, 10 червня 2016 р.

Черкаським Палацом молоді, можливо, керуватиме нова людина

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради оголосив конкурс на посаду директора Черкаського міського Палацу молоді, оскільки в нинішнього керівника закінчився контракт, – розповідає Вичерпно.

Протягом останніх років у Палаці молоді його керівники працювали не більше року. У 2012 році його очолила Ольга Сисоєва, на зміну їй без конкурсу прийшла Ірина Тітовська, яка до цього очолювала Будинок культури ім. Кулика. Через рік посаду зайняв режисер, актор і співак Нодарі Росопідзе.

За словами заступника директора Департаменту освіти Ігоря Волошина, наразі ще жодних кандидатур вони не отримували, проте, за його словами, конкурсна комісія об’єктивно розгляне всіх, хто відповідатиме вимогам.

– Сподіваємося, що виявимо якусь цікаву кандидатуру, яскраву особистість, – говорить Ігор Волошин і додає: – Цього року великим плюсом буде те, що конкурсна комісія згідно нового Закону про культуру буде складатися як з представників департаменту освіти, так і самого закладу, а також громадськості. Все це відбуватиметься гласно й прозоро. Я ці нововведення оцінюю дуже позитивно. Тоді ніхто не скаже, що поставили якусь свою людину.

Роботою нинішнього очільника Палацу молоді в Департаменті освіти загалом задоволені, оскільки всі поставлені перед ним завдання він виконував. Більше того, запроваджував багато творчих проектів та заходів.

У коментарі виданню «Вичерпно»  нинішній керівник Палацу молоді Нодарі Росопідзе повідомив, що свою кандидатуру подавати збирається, оскільки в нього ще багато нереалізованих творчих планів.

Та не тільки творчого розвитку потребує Палац молоді, треба прикласти руки й до самої будівлі. За цей рік за виділені місцевою владою кошти та власними зусиллями у Палаці молоді вдалося відремонтувати дах, замінити труби, що протікали, запустити вентиляцію, переробити освітлення у великому залі, потроху замінюються старі вікна й двері. У планах – відремонтувати перший поверх будівлі, підлога якої від щоденної великої кількості відвідувачів постійно руйнується, та великий зал, облаштувати студію звукозапису, безкоштовну Wi-Fi зону, встановити біля Палацу освітлення й лавочки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #Палац молоді #конкурс на посаду
Оголошення
live comments feed...