• Головна
  • За міські дитячі майданчики повинен хтось відповідати!
17:25, 9 червня 2016 р.

За міські дитячі майданчики повинен хтось відповідати!

На території мікрорайону «Богданівський», що на розі вулиць Припортової та бульвару Шевченка, розташований дитячий майданчик. Його встановили близько 10 років тому, однак до цього часу ні в кого на балансі він не перебуває, ніхто ним не опікується. На сьогодні він небезпечний для дітей: конструкції зношені, дерев’яні елементи прогнили, в підлозі з’явилися величезні отвори. І таких майданчиків по місту безліч, розповідає Прочерк.

Голова комітету самоорганізації населення «Богданівський» Оксана Мелікова звертається до міського голови Анатолія Бондаренка з проханням втрутитися в ситуацію, яка склалася в місті з подібними «нічийними» дитячими майданчиками, адже стан багатьох із них критичний.

Стосовно зазначеного майданчика, то вона просить негайно перекрити дітям вхід до нього, знайти власника, провести експертизу та відремонтувати конструкції. Бо навіть маючи бажання комітети самоорганізації населення не мають ані коштів, аби зайнятися утриманням дитячих майданчиків, ані спеціалістів, здатних визначити технічний стан елементів тощо.

«Всі ці дії необхідно виконати терміново, аби не сталося якого лиха. Адже конструкції, якими щодня користуються діти, – в аварійному стані», – наголошує голова КСН.

Загалом же Оксана Мелікова звертається до Анатолія Бондаренка з проханням вирішити це питання кардинально, запровадити на території Черкас правила утримання дитячих майданчиків, знайти власників та утримувачів кожного з них, і при встановленні нових – одразу ж визначати відповідального.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #дитячі майданчики #критичний стан #комітет самоорганізації населення
Оголошення
live comments feed...