• Головна
  • Студенти побували на навчальній екскурсії в ДП «Черкасистандартметрологія»
18:05, 8 червня 2016 р.

Студенти побували на навчальній екскурсії в ДП «Черкасистандартметрологія»

Студенти Навчально-наукового інституту природничих наук Черкаського Національного університету ім. Богдана Хмельницького відвідали ДП «Черкасистандартметрологія». Для ознайомлення з діяльністю Випробувального центру ДП «Черкасистандартметрологія» першокурсникам провели навчальну екскурсію, інформує Діловий регіон.

Перед студентами виступив заступник директора з підтвердження оцінки відповідності та стандартизації Володимир Швецов. Він розповів про основні напрямки діяльності підприємства – надання послуг у сфері стандартизації, метрології, сертифікації продукції, послуг і систем управління якістю.

Також фахівець відзначив, що ДП «Черкасистандартметрологія» має власний випробувальний центр, який акредитований Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006.

Під час екскурсії керівник випробувального центру-начальник лабораторії Світлана Сотник розповіла, що центр оснащений сучасним обладнанням і укомплектований висококваліфікованими фахівцями. Для випробувань продукції на відповідність державним стандартам, Технічним регламентам та іншим нормативним документам, як національним, так і гармонізованим з європейськими, використовуються сучасні методи випробувань.

Студенти, які навчаються за напрямком «Хімія», були ознайомлені з основними методами випробувань, які використовуються у випробувальному центрі ДП «Черкасистандартметрологія».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екскурсія #ЧНУ #Черкасистандартметрологія
Оголошення
live comments feed...