• У Черкасах відбувся черговий юнацький турнір з баскетболу
15:45, 8 червня 2016 р.

У Черкасах відбувся черговий юнацький турнір з баскетболу

Незважаючи на завершення сезону, наймолодші гравці баскетбольної школи «Черкаських Мавп» (2005–2006 р.н.) продовжують відточувати майстерність, розповідає Черкаський спорт.

Кілька днів тому в клубі пройшов відбір гравців до наймолодшої збірної, яка наступного сезону виступатиме в структурі баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Вже зараз вони пройшли хрещення турніром, який був організований черкаською КДЮСШ. Повноцінний турнір відбувся на паркеті ЗОШ №31.

Загалом у змаганнях взяло участь шість команд. До чотирьох черкаських колективів приєдналися гості з Полтави та Кременчука. В результаті переможцем змагань стали хлопці з «Черкаських Мавп–КДЮСШ №1», яких тренує Олександр Ворона. Друге місце здобула команда «Полтави», а бронзовим призером турніру стала команда «Черкаські Мавпи-Перша міська гімназія» (тренер Олександр Молчанов).

Найкращим гравцем турніру став бронзовий призер змагань – Максим Фесун.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію