• Головна
  • До патрульних поліцейських черкащани звертаються все частіше
14:11, 8 червня 2016 р.

До патрульних поліцейських черкащани звертаються все частіше

За останні дні значно зросла кількість викликів патрульних поліцейських у Черкасах, що свідчить про певне зростання довіри до роботи поліції. Проте, значна частка з них є хибними. Про це на публічному звіті за результатами 100 днів роботи повідомив начальник управління патрульної поліції Черкас Вадим Лісничук, пише «Про все».

Зокрема, в порівнянні з березнем, коли черговою частиною було зафіксовано 3 703 виклики, в травні кількість повідомлень про порушення становила вже 4 221. З них 1 516 викликів не несли в собі серйозного навантаження, а в 164 випадках особа анонімного заявника не була встановлена. Більшість же з хибних викликів припали на початок роботи поліції.

– Ми розуміємо, що більшість цих викликів були свідомо здійснені з метою перевірки роботи поліції, її реакції, часу прибуття, – зазначив Вадим Лісничук. – Проте, заходи по встановленню цих осіб не проводяться. Лише у серйозних випадках – за повідомленнями про замінування, або повідомленнями, що несуть загрозу здоров’ю громадян, – проводяться невідкладні оперативно-розшукові дії з залученням відповідних служб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виклики #патрульні поліцейські #повідомлення
Оголошення
live comments feed...