Черкаських школярів годуватимуть за кошти міського бюджету

Черкаський міськвиконком проголосував за проект рішення про безкоштовне харчування окремих категорій учнів 1-11 класів черкаських шкіл, повідомляє Інфоміст.

Проект рішення міської ради «Про затвердження програми  організації  безкоштовного харчування окремих категорій учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності міста Черкаси на 2016-2018 роки» передбачає забезпечення харчування усіх дітей, які навчаються з 1 по 4 клас, також окремих категорій дітей 5-11 класів.

– Ідеться про тих, хто опинився в складних життєвих обставинах, позбавлених батьківського піклування, батьки яких воюють в АТО тощо, – доповіла директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць звернувся до членів виконкому з проханням проголосувати за цю програму на прохання батьків. Виконком проголосував за проект програми «в цілому». Головуючий на засіданні Сергій Овчаренко також запропонував внести зміни до програми, щоб передбачити у ній видатки на харчування дітей 1-4 класів у приватних школах. Однак, такі зміни не знайшли підтримки серед членів засідання. За проект проголосували без внесення змін «у цілому».

infomist.ck.ua
Черкаські школярі безкоштовне харчування департамент освіти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии