• Головна
  • Викладачі ЧНУ пройшли стажування в Євросоюзі
13:20, 7 червня 2016 р.

Викладачі ЧНУ пройшли стажування в Євросоюзі

Викладачі Черкаського Національного університету ім. Богдана Хмельницького пройшли стажування у Європейському Союзі.
Проект стажування вітчизняних науковців «Інноваційні процеси та якісний менеджмент у вищих освітніх закладах Європейського Союзу» був зініційований та успішно реалізований професором, завідувачем кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки ЧНУ Світланою Архиповою, повідомляє Нова Доба.

З 2 по 6 травня 2016 року в Литві відбувся заключний етап стажування науково-педагогічних працівників за професійним розвиваючим курсом. Розпочалося стажування в європейських вишах з 1 березня нинішнього року. У проекті взяли участь 21 представник із дев’яти вищих навчальних закладів України. Місто Черкаси представляли викладачі з трьох освітніх закладів: ЧДТУ, Черкаського медичного коледжу та з чотирьох кафедр ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Програма курсу була насиченою. Українці вивчили систему менеджменту якості у ВНЗ ЄС; процеси самооцінки та акредитації, забезпечення якості, інноваційні процеси у ВНЗ ЄС; процес інтерналізації навчального процесу; підвищення інтеграції освіти та бізнесу й ряд інших принципів роботи європейських колег.

Учасники проекту не лише опановували теоретичний і практичний матеріал викладання фахових дисциплін у навчальних закладах Євросоюзу, а й ознайомилися з особливостями функціонування вищих навчальних закладів у Литві. Зокрема українська делегація викладачів на власні очі побачила чудово обладнані бібліотеки та навчальні аудиторії Шауляйського та Вільнюського державних університетів, приватного університету Клайпеди, Земантийського коледжу (м. Рейтавас).

Окрім цього була дуже насичена культурна програма, в процесі якої учасники налагоджували міжнародні зв'язки та знайомилися з історією, традиціями та звичаями дружнього литовського народу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #черкаська область #викладачі #ЧНУ #стажування #Євросоюз
Оголошення
live comments feed...