Черкащани перетворили ліс на сміттєзвалище

Черкащани засмічують зелену зону біля присадибних ділянок. Будівельні матеріали, сміття та різний господарський непотріб викидають просто в ліс. Лісівники скаржаться: люди не цінують важливість природних багатств та використовують територію лісу як частину приватного домоволодіння, інформує  ЧСН

Зелена зона Черкас уже не перший рік потерпає від безвідповідальних містян. Вони перетворили ліс на місце зберігання непотребу. Щороку продовжують засмічувати ділянки лісу поряд з вулицями Ціолковського та Золотоніською. Вторгнення в ліс відбувається і на протилежній частині насадження біля району Лісовий.

Лісівники зауважують: територію контролюють. Проте порушення закону фіксують постійно. За забруднення лісу виписують штрафи. Але часто містяни вдаються до набагато серйозніших злочинів проти природи – вирубування півстолітніх дерев та навіть захоплення території.

Лісівники наголошують: всі роботи в лісі мають право виконувати тільки вони.

Лісівники закликають містян оберігати ліс, а в разі, якщо дізнаються про порушення закону та знищення лісу, – повідомляти правоохоронцям.

rosmedia.com.ua
Черкаси зелена зона лісівники сміття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии