• Головна
  • У місті стартував «Кубок Живчика» з пляжного футболу
18:43, 5 червня 2016 р.

У місті стартував «Кубок Живчика» з пляжного футболу

Глядачі побачили вже три видовищні гри. Найбільш результативною стала пара «Темна Конячка» – «Одна Родина», вони на двох забили 10 м’ячів, повідомляє Черкаський Спорт.

У матчі-відкритті Кубку «Темна Конячка» «розібрала» суперника ще в першому таймі, забивши 4 голи. «Одна Родина» була не готова до такого штурму й віддала цю гру без шансів. Отримавши багато вільного простору, ударами через себе стабільно тішив публіку Євтушевський, він же і став автором «покеру», з якого один м’яч ножицями він таки поклав.

Результат гри «Темна Конячка» – «Одна Родина» 8:2

Другий матч став цікавим з двох причин: «Лідер» – минулорічний володар «Кубка Живчика», але склад у команди наразі не найсильніший, та й кондиції не ті. А міні-футбольний «Солтекс» дебютував на піску, однак у «помаранчевих» склад якраз-таки топовий. Йдучи всю гру нога в ногу, команди завершили ігровий час із рахунком 2:2, а у доданий досвідчений Сидоренко з лівої ноги вистрілив у дальню дев’ятку і закріпив перемогу за «Лідером».

Результат гри «Лідер» – «Солтекс» 3:2

Така ж боротьба, як і в попередній парі сталася між «Рувером» та «Темною Конячкою». Команди перший раз ступили на пісок і, очевидно, зіграти дві гри з перервою в годину «Коні» виявилися не готові фізично. А от свіжий «Рувер» забив швидкий м’яч і утримував рахунок на свою користь аж до середини третього періоду, коли звільнився від опіки Литвинов і пробив воротаря. «Зелені» були не зацікавлені в додатковому часі і Косун замкнув хороший пас партнера фактично в порожні ворота.

Результат гри «Рувер» – «Темна Конячка» 2:1