На березі Дніпра постане майданчик для занять кроссфітом

Працівники корпорації «Венето» облаштовують на одному з міських пляжів майданчик для занять «кроссфітом». Про це у Фейсбуці повідомив  депутат Черкаської міської ради Олександр Згіблов.

«Десь місяць тому до міської ради і до мене, як депутата, звернулася ініціативна група спортсменів. Вони висловили бажання, щоб у Черкасах був майданчик для занять кроссфітом. Подібний майданчик нині є лише в Києві. Другий невдовзі постане в Черкасах. Але плануємо перевершити столицю, і у нас їх буде аж п’ять. Принаймні так плануємо. Підготували всі проекти, розробили тренажери і приступили до монтажу. Скоро на березі Дніпра на одному з міських муніципальних пляжів можна буде не лише відпочивати, загорати і купатися, але й активно займатися спортом», – написав Олександр Згіблов.

Кроссфіт-2
Кроссфіт-2

Також він роз’яснив, у чому особливість цього виду спорту: «Кроссфіт – це комплекс вправ, який допомагає тренувати усі види м’язів. Засновник руху кроссфіт – Грег Глассман, колишній гімнаст зі США, Каліфорнія. Він почав розробляти свою програму більше 20 років тому. У 2001 році в Каліфорнії він відкрив свій перший зал для кроссфіту. Сьогодні за цією системою проходять підготовку військові, пожежники, рятувальники й інші спецслужби США, Канади та Європи. Скоро завершимо монтаж і чекатимемо жителів Черкас на відкриття».

www.facebook.com
Олександр Згіблов Дніпро муніципальний пляж кроссфіт Грег Глассман
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии