• Головна
  • Масової загибелі риби у Черкасах немає, — Черкасирибохорона
10:51, 4 червня 2016 р.

Масової загибелі риби у Черкасах немає, — Черкасирибохорона

Останнім часом на адресу Черкасирибоохорони надходять звернення природоохоронних органів та громадськості щодо загибелі риби в Кременчуцькому водосховищі поблизу Черкас, інформує прес-служба установи. 

«Одразу хочемо заспокоїти громадськість та наголосити, що інформація про загибель риби в Кременчуцькому водосховищі в межах Черкас носила поодинокий характер, та не створювала небезпеки для навколишнього природного середовища», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Під час обстеження нерестовищ середньої частини Кременчуцького водосховища працівниками Черкасирибоохорони були виявленні поодинокі загиблі особини риб, виду короп (сазан) та товстолоб. Після візуального огляду та розтину загиблих особин працівники Черкасирибоохорони дану смертність охарактеризували як «нерестова смертність», яка мала поодинокі випадки.

Процес нерестової смертності був викликаний відсутністю необхідних умов для нормального розвитку статевих продуктів плідників, а саме різке зниження температури води на нерестовищах.

На інтернет–порталі Черкасирибоохорони відповідна інформація була надрукована ще 20.05.2016 року під назвою «Працівниками Черкасрибоохорони виявлені поодинокі випадки нерестової смертності».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#загибель риби #Черкаси #рибохорона #Кременчуцьке водосховище
Оголошення
live comments feed...