У КП «Дирекція парків» – новий керівник (ФОТО)

Очільник Черкас Анатолій Бондаренко розповів про оновлення в парку "Сосновий бір", а також познайомив із його новим директором.

«З понеділка у нашого КП «Дирекція парків» новий очільник – Володимир Стойко (останнім часом він виконував обов’язки директора, а доти працював заступником). Сьогодні, в день його народження, підписали йому контракт», – повідомив Анатолій Бондаренко у соцмережі "Фейсбук".

Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко разом із секретарем міської ради Олександром Радуцьким побував у парку «Сосновий бір», де тривають ремонтні роботи з облаштовування пішохідних доріжок тротуарною плиткою алеї від літнього кінотеатру до дитячого майданчика. А також - алеї від літнього кінотеатру до каскаду озер, де, крім цього, встановлюють нові лавочки.

У КП «Дирекція парків» – новий керівник (ФОТО), фото-1

Міський голова також розповів про подальші плани в оновленні парку "Сосновий бір". Зокрема, відновлення фонтану на центральній площі парку:

"У планах – відремонтувати мережі й дещо змінити його зовнішній вигляд, після чого перейдемо до другого етапу реконструкції каскаду озер парку". 

У КП «Дирекція парків» – новий керівник (ФОТО), фото-2 У КП «Дирекція парків» – новий керівник (ФОТО), фото-3
Черкаси КП «Дирекція парків» новий керівник Володимир Стойко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии