У Черкасах СБУ "прикрила" конвертцентр зі щомісячним обігом у 80 млн грн (ФОТО)

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою припинили у Черкасах діяльність потужного конвертаційного центру.

Організатори конвертцентру надавали послуги з переведення коштів у готівку майже ста місцевим комерційним структурам. Використовуючи понад десяток фіктивних фірм, вони через безтоварні оборудки "допомагали" бізнесменам ухилятися від сплати податків. За попередніми оцінками, щомісячний обіг "конверту", який функціонував близько року, становив понад вісімдесят мільйонів гривень.

Під час обшуків в офісних приміщеннях та помешканнях організаторів конвертцентру співробітники спецслужби виявили печатки фіктивних підприємств, фінансово-господарську документацію, яка доводить проведення нелегальних оборудок. Правоохоронці також вилучили майже 300 тисяч гривень, понад тринадцять тисяч євро та десять тисяч доларів.

У Черкасах СБУ "прикрила" конвертцентр зі щомісячним обігом у 80 млн грн (ФОТО), фото-1 У Черкасах СБУ "прикрила" конвертцентр зі щомісячним обігом у 80 млн грн (ФОТО), фото-2

Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

У Черкасах СБУ "прикрила" конвертцентр зі щомісячним обігом у 80 млн грн (ФОТО), фото-3 У Черкасах СБУ "прикрила" конвертцентр зі щомісячним обігом у 80 млн грн (ФОТО), фото-4

За інформацією прес-центру СБ України

Черкаси СБУ "прикрила" конвертцентр щомісячний обіг 80 млн грн
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии