• Головна
  • У Черкасах навчатимуть азам системи електронних закупівель «Prozorro»
11:10, 31 травня 2016 р.

У Черкасах навчатимуть азам системи електронних закупівель «Prozorro»

Починаючи з 27 травня на базі громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва  та інвестицій» за адресою вул. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик-Сіті, мінус 2 поверх) щоп’ятниці з 15-00 до 17-00 триватиме цикл тренінгів щодо ознайомлення із системою електронних закупівель «Prozorro».

Під час таких заходів здійснюватиметься навчання представників бізнесу, органів влади, надаватиметься допомога в підготовці пропозицій на торги та вирішуватимуться  інші важливі питання практичного використання системи електронних закупівель, інформують у прес-службі Черкаської міськради.

 Тренінги проходитимуть за участю провідних фахівців у галузі електронних закупівель та представників бізнесу, що у свою чергу сприятиме поширенню та популяризації нових ринків збуту та закупівель на території України.

– Враховуючи, що розвиток нашого міста має базуватись на дієвій взаємодії представників органів місцевого самоврядування із громадськістю, навчання спеціалістів Черкаської міської ради та комунальних підприємств дуже проводитись за рахунок Агенції безкоштовно, – інформує директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євгеній Глєбов.

За його словами, впровадження системи електронних торгів «Prozorro» є унікальною можливістю не дозволити чиновнику вибрати завищену пропозицію, будь-якому бізнесмену без хабарів взяти участь в торгах, а головне – дозволити контролювати витрачання бюджетних коштів.

Євгеній Глєбов наголошує, що громадськість дуже позитивно сприйняла цю знакову подію. Однак прийняття рішення про проведення електронних торгів без проведення відповідних навчань щодо користування цією системою – недостатньо. Саме тому для залучення органів влади, зокрема,  представників місцевого самоврядування та бізнесу Черкащини до системи електронних закупівель «Prozorro» на базі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» створено «Бізнес-клуб «Prozorro-Черкаси». Головною метою його діяльності є проведення регулярних тренінгів з навчання і налагодження конструктивної співпраці бізнесу та  органів влади.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #навчатимуть азам #система електронних закупівель #«Prozorro»
Оголошення
live comments feed...