• Головна
  • Після трагедії будівельна компанія отримала з бюджету Черкас більше мільйона гривень
09:51, 31 травня 2016 р.

Після трагедії будівельна компанія отримала з бюджету Черкас більше мільйона гривень

Приватне підприємство "Дорожньо-каналізаційне управління", яке проводило земельні роботи на вулиці 30-річчя Перемоги, під час яких загинув один працівник, продовжує отримувати із міського бюджету замовлення, повідомляє vikka.ua.

Приватне підприємство "Дорожньо-каналізаційне управління", яке проводило земельні роботи на вулиці 30-річчя Перемоги, під час яких загинув один працівник, продовжує отримувати із міського бюджету замовлення. У день трагедії підприємство уклало з міською владою ще одну угоду на роботи з капітального ремонту каналізаційної мережі на вулиці Грушевського (Котовського).

А вже наступного дня був виставлений рахунок на 1,1 млн грн. 27-го травня його було оплачено.

Після трагедії будівельна компанія отримала з бюджету Черкас більше мільйона гривень, фото-1

Нагадаємо, що 25 травня при проведенні земельних робіт на вулиці 30-річчя Перемоги землею завалило працівника. У наслідок отриманих травм 37-річний чоловік загинув, двом працівникам вдалося врятуватися.

ПП "Дорожньо-каналізаційне управління" користується популярністю у міської ради. За квітень-травень фірма отримала з міського бюджету замовлень на 2,4 млн грн.

Підприємство зареєстроване у м. Черкаси за адресою вулиця Канівська, 5. Засновником і директором є Ігор Макаренко. Статутний фонд підприємства – 1000 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Після трагедії #будівельна компанія #отримала #бюджет #Черкаси #більше мільйона гривень #Приватне підприємство "Дорожньо-каналізаційне управління"
Оголошення
live comments feed...