• Головна
  • Черкаський гурт "Спів братів" розповів про свій альбом із піснями «Бітлз» українською (ФОТО, ВІДЕО)
14:45, 24 травня 2016 р.

Черкаський гурт "Спів братів" розповів про свій альбом із піснями «Бітлз» українською (ФОТО, ВІДЕО)

Дмитро, Артемій, Антоній і Леонтій – рідні брати. Декілька років тому вони заснували в Черкасах рок-гурт під назвою «Спів братів». За 5 років хлопці записали альбом власних пісень, міні-збірку композицій на слова Тараса Шевченка та встигли побувати на кількох талант-шоу. Нещодавно гурт анонсував вихід альбому з піснями «Бітлз» українською мовою. Відео «Спів бітлів» від Спів братів» набрало більше 23 тис. переглядів на Youtube. Цим відео в соцмережах поділився навіть Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Громадське ТБ: Черкаси запросило братів-Осичнюків до себе на дах і розпитало про новий альбом.

 – Коли у вас виникла ідея із образом «The Beatles»?

– Коли ми почали грати музику¸ про «The Beatles» ми майже нічого не знали. Полюбили ми цей гурт пізніше. На шоу «Одна родина» ми виконали пісню цієї групи у костюмах в стилі «The Beatles». Нас одразу почали називати “черкаська четвірка”. Це дуже некомфортно, коли тебе порівнюють із легендарними музикантами. Одразу почали казали, що ми копіюємо їх, але я б назвав це вшануванням, – каже Дмитро Осичнюк.

– Чия була ідея перекласти пісні «The Beatles» українською?

– Ми випадково натрапили на скарб. Поет із Запоріжжя Олександр Виженко разом зі своїм сином переклали всі пісні «Бітлз». Всі. Їх більше двохсот. Більше того, це еквіритмічний переклад. Тобто бери і співай уже. Ми зрозуміли, що для нас це – подарунок долі, – каже він.

– Ще один подарунок долі для нас був, коли Діма якимось ранком каже: «Ану, підійди подивись». І показує мені партитури, де виписані всі партії «Бітлз». Це теж як можливість все точно зіграти відобразити з музичної точки зору. Не треба щось там слухати, десь не почути якийсь голос. Все можна відтворити точно», – каже барабанщик гурту Артемій Осичнюк.

– У альбомі буде 13 пісень. Інструментальна його частина записана повністю, залишилося лише записати бек-вокал. Ми намагалися відтворити звучання тих років, як могли. Навіть довелося покласти ганчірки на барабани, коли записували їх – додає він.

Хлопці кажуть, що зараз «The Beatles» став їхнім улюбленим гуртом і їхню музику слухають постійно. Кажуть, це необхідно, щоб проникнутися атмосферою музики часів «The Beatles».

Спів_Братів1

Спів_Братів1

– А чи були популярними ваші пісні на слова Тараса Шевченка?

– Одну пісню із альбому, «Тече воза з-під явора», ми виконуємо дуже часто, бо грали її на різних шоу і вона сподобалася багатьом. А могло статися і так, що жодна із пісень цього альбому не отримала б такої популярності. Ми хотіли показати Шевченка з іншого, незвичного боку. Його твори можуть набриднути, якщо змушують читати їх у школі чи дитячому садочку. Але коли ти сам починаєш його читати, то розумієш, що це сильні вірші, – каже Дмитро Осичнюк.

– Ви часто берете участь в різноманітних шоу, конкурсах та ефірах. Навіщо це вам?

– Частіше за все, ми беремо участь у конкурсах для того, щоб порівняти сприйняття самих себе і сприйняття слухачами, суддями чи іншими учасниками. Із таких шоу ми приїжджаємо мудрішими, бо там і складні умови, і доводиться іноді грати не те, що хочеш, – пояснює він.

– Є думка, що Черкаси гальмують розвиток музикантів. Чи хотіли б ви переїхати в інше місто? Можливо, там було б легше реалізувати себе?

– Ми мотивовані розвинути музичну культуру в Черкасах. Але час від часу повертаємося до цієї теми. Говоримо про те, щоб поїхати вчитися кудись усім разом. Так, згоден, якоюсь мірою Черкаси таки гальмують наший розвиток, – каже Дмитро.

–А як у вас справи із фанатками?

– Найпопулярніший серед дівчат у нас Артем: йому постійно дарують іграшки, шоколадки. У нього немає сторінки «Вконтакті», і після шоу «Україна має талант» питання «чому Артем видалив свою сторінку» сотнями проходили саме мені, – згадує Дмитро.

Спів_Братів63

Спів_Братів63

– Чим ви займаєтеся окрім музики?

– Не так давно у мене з’явився пароплан, – каже Артем, – ще ми любимо їздити на мотоциклах. А взагалі наша робота – це музика. У нас є школа-студія, де ми навчаємо дітей музиці. Ходять займатися навіть дехто із батьків. Заробляємо ми саме школою і концертами.

– Хто вам найбільше допомагає у музиці?

– Обов’язки директора гурту на себе взяв наш тато. За концерти домовляється саме він. Окрім того, він допоміг нам інструментами, як тільки ми почали займатися музикою.

Хлопці кажуть, музика – це все їхнє життя і будуть займатися нею постійно. Опісля релізу альбому з піснями «The Beatles» вони планують продовжити створювати власну музику.

– Коли ми граємо «The Beatles», ми вчимося. А коли закінчимо із цим проектом, обіцяємо альбом із ліричними піснями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаський гурт #"Спів братів" #розповів #альбом #пісні «Бітлз» #українською
Оголошення
live comments feed...