• Головна
  • Таблички з новими назвами черкаських вулиць уже замовлено
12:15, 20 травня 2016 р.

Таблички з новими назвами черкаських вулиць уже замовлено

Черкащани скоро читатимуть на будинках нові назви вулиць. У цьому кореспондента УНН-Центр запевнив заступник директора департаменту ЖКК Черкаської міської ради Андрій Наумчук.

“Таблички з назвами вулиць мінятимуть СУБи, які обслуговують ці мікрорайони. Наскільки мені відомо, усі три СУБи Черкас вже замовили 90% потрібних табличок. У приватному секторі кожен господар має сам подбати про те, щоб замінити чи встановити табличку з новою назвою вулиці, на якій він живе. А в ОСББ відповідальність за це покладається на керівництво ОСББ”, - сказав Андрій Наумчук.

Недемонтовані пам’ятні дошки, які підпадають під закон про декомунізацію, мусять демонтувати власники будинків. Приміром, на будинку по вул.Хрещатик, 195, більш відомого у місцевих жителів як будинок ДОСААФ, досі висить дошка, яка повідомляє містянам і туристам, що ця вулиця названа на честь Сергія Кірова, “видатного члена Комуністичної партії та радянського діяча”, хоча вулицю перейменовано в числі перших — на Свято-Троїцьку. За словами Андрій Наумчука, дошку мають зняти власники будинку, а цей будинок — не житловий (тобто, за нього не відповідають СУБи) і це не комунальна власність міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нові назви #черкаські вулиці #таблички #замовлено
Оголошення
live comments feed...