• Головна
  • На Черкащині лампи, що містять ртуть, переробляють на 14 підприємствах
12:02, 18 травня 2016 р.

На Черкащині лампи, що містять ртуть, переробляють на 14 підприємствах

У Черкаській області діють 14 підприємств, що мають ліцензію на утилізацію люмінісцентних ламп. В обласному центрі діють спеціальні пункти збору таких ламп, розроблено спеціальний графік їхньої роботи у різних мікрорайонах міста. Про це УНН-Центр розповів в. о. начальника Державної екологічної інспекції в Черкаській області Сергій Поліщук.

“Питання утилізації ламп, що містять ртуть, ми вирішили іншим чином: начальником відділу екології Володимиром Гусаченко розроблено графік роботи спеціальних приймальних пунктів, він опублікований на сайті міської ради. А в області діють 14 підприємств, що утилізують ці лампи. Ми контролюємо їхню роботу: де вони беруть сировину, як переміщають, куди дівають тощо. Міністерство серйозно слідкує за цим. У нас була подібна НП з такими відходами — ціле звалище таких люмінісцентних ламп було виявлено під Чигирином. Його ми вже ліквідували. Тож прикрий досвід у нас є. Але найбільша відповідальність все-таки лежить на керівниках підприємств, що виробляють небезпечні відходи, та на органах місцевої влади, адже досвід Черкас показує, що все можна вирішити — було б бажання”, - розповів Сергій Поліщук.

Згідно з графіком, опублікованим міською радою, у наближчі дні лампи збратимуть: 19 травня — по вул. Чорновола, за перехрестям з просп. Хіміків, біля кафе, 21 травня — на перехресті Чорновола- Молоткова (стоянка РДА), 23 травня — по вул Дахнівській біля магазину “Сосняк”, 25 травня — по вул. Громова, 3, біля магазину. Графік розроблено до кінця року. Пункти прийому діють з 7.00 до 19.00 з перервою з 12.00 до 16.00 години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащина #лампи #ртуть #переробляють #14 підприємств
Оголошення
live comments feed...