• Черкаський стрілець Сергій Куліш став кращим спортсменом квітня
13:25, 16 травня 2016 р.

Черкаський стрілець Сергій Куліш став кращим спортсменом квітня

Комісія визначила кращого спортсмена квітня за результатами досягнень минулого місяця, інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Експерти серед кандидатів на нагородження розглядали: велоспортсмена Костянтина Рибарука, що посів друге місце на відкритому весняному чемпіонаті України у багатоденній гонці, та триатлоніст Олексія Сюткіна, котрий здобув перемогу на Чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції та в естафеті. Переможцем же квітня став Сергій Куліш.

Спортсмен минулого місяця взяв участь у Кубку світу з кульової стрільби в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), де здобув 4 та 9 місця, а також у Всепольських змаганнях з кульової стрільби «Кубок весни» в м. Вроцлав (Польща), де виборов перемогу у вправах МГ-6 (стрільба з 3 положень) та ГП-6 (60 пострілів з пневматичної гвинтівки). Крім того, на змаганнях в Польщі Сергій Куліш встановив рекорд України у фінальній вправі МГ-6.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію