• Головна
  • Депутати хочуть, аби місця розміщення тимчасових споруд узгоджувалися із громадськістю Черкас
12:48, 16 травня 2016 р.

Депутати хочуть, аби місця розміщення тимчасових споруд узгоджувалися із громадськістю Черкас

Проводити громадські слухання та узгоджувати з жителями Черкас місця, де хочуть розміщувати тимчасові споруди. Із такою ініціативою на нещодавній сесії виступив міський обранець Володимир Гриценко. Його депутатський запит підтримали 30 колег, четверо утрималися, ще один – висловився проти, інформують у прес-службі Черкаської міськради.

За словами Володимира Миколайовича, тільки за останні п’ять місяців виконавчий комітет надав понад 40 дозволів для розміщення на території міста таких споруд. Утім, зазначає він, дуже часто підприємці на тих місцях зводять капітальні споруди.

– Будівництво деяких кіосків уже викликало негатив зі сторони місцевих жителів, вони незадоволені тим, що на їхніх прибудинкових територіях, газонах та у дворах, – каже Володимир Гриценко. – Фундаменти в окремих випадках подекуди заливають бетоном. На засіданні виконавчого комітету десятками розглядають питання розміщення ТС, але найгірше в цій ситуації те, що до таких рішень не залучають громаду – жителів навколишніх будинків.

Відтак, черкаський обранець пропонує надавати відповідні дозволи тільки після проведення громадських слухань. Ініціювати таке обговорення мають комітети самоорганізації населення (їх у Черкасах – 19) та самі ж підприємці.

– Вважаємо, що це дозволить уникнути непорозумінь із громадою нашого міста, – каже Володимир Гриценко.

Міський голова доручив профільному департаменту вивчити депутатський запит і підготувати юридичний висновок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Депутати #місця розміщення #тимчасові споруди #узгоджувалися #громадськість #Черкаси
Оголошення
live comments feed...