• Головна
  • Ткаченко попросив Прем’єра посприяти з дофінансуванням ремонтів доріг
09:33, 13 травня 2016 р.

Ткаченко попросив Прем’єра посприяти з дофінансуванням ремонтів доріг

Черкащина нині в п’ятірці лідерів по країні за темпами ліквідації ямковості на дорогах. Про це сказав голова Черкаської ОДА на нещодавній урядовій нараді. Головував на ній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Як повідомили у прес-службі Черкаської ОДА, облавтодорівці вже ліквідували майже 50 тис. кв. м ямковості. Більшість – на дорогах державного значення. На Черкащині щодня працюють до трьох десятків бригад дорожників.

– Служба автомобільних доріг області цьогоріч отримала 99 млн грн на експлуатаційне утримання шляхів, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Також ми залучаємо кошти місцевих бюджетів на ремонт доріг загального користування місцевого значення. Активно долучаються і соціально відповідальні підприємці. Прогнозуємо таке співфінансування на рівні 95 млн грн. Однак, ураховуючи стан автошляхів, цього ресурсу замало, щоб привести їх до ладу. Приміром, близько 505 км наших доріг потребують поточного середнього ремонту, після зими ямковістю взагалі була вражена майже половина шляхів загального користування. Тому я звернувся до Прем’єр-міністра України із проханням посприяти зі спрямуванням області додаткових коштів на дорожні ремонти.

Нагадаємо, цьогоріч якість ремонту доріг на Черкащині жорстко контролюють на всіх етапах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ткаченко #попросив #Прем’єр #посприяти #дофінансування #ремонти доріг
Оголошення
live comments feed...