17:26, 10 травня 2016 р.

Над Тальнівщиною літає НЛО?

Останні дні у небі над Глибочком, Колодистим і сусідніми селами місцеві жителі бачили НЛО, схоже на сигару, повідомляють Вісті Черкащини.

"Бачу – світиться щось таке, як стовп, - розповідає житель Глибочка Михайло Лелюх. - Поступово збільшується. Потім за секунду приймає горизонтальне положення і летить у бік м’ясокостного заводу. Колись на тому місці, звідки злітало НЛО, була військова частина".

"Це не тарілка, - стверджує Борис Кутас із Глибочка. - Більше схоже на витягнуту сигару, що висить у небі. НЛО з’явилося над Заруднім лісом. Літало кілька днів".

Корабель прибульців із космосу бачили й у сусідніх селах. Кажуть, що в небі над Глибочком і Колодистим часто висить якийсь невпізнаний об’єкт. Селяни навіть сфотографували "сигару" на свої мобільні телефони.

"Люди, які це все бачили, цілком адекватні й непитущі. Знаю історію, що один із місцевих дядьків бачив зблизька чупакабру, що ламала клітки й крала кролів. Навіть кидав у неї вилами. Але заявити соромився, бо боявся, що засміють", - додає Кутас.

Це не перший візит НЛО в Глибочок. У серпні минулого року житель села Олександр Нерубайський встиг зафотографувати на тому ж місці НЛО у вигляді яскравого конусу.

Раніше в Тальнівському районі інцидентів з інопланетянами та невідомими звірами не траплялося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тальнівщина #літає #НЛО
Оголошення
live comments feed...