• Головна
  • До Дня перемоги майже 40 тисяч ветеранів Черкащини отримали грошову допомогу
17:41, 6 травня 2016 р.

До Дня перемоги майже 40 тисяч ветеранів Черкащини отримали грошову допомогу

В області разову грошову допомогу до 9 травня отримали 39 615 ветеранів війни на суму 31,1 млн грн. Загалом же на Черкащині проживає майже 45 тис. ветеранів війни, з яких 5,9 тис. – інваліди війни, 10,7 тис. – учасники бойових дій, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

Директор Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Руслан Чикало відзначає, що, відповідно до чинного законодавства та з метою поліпшення соціального забезпечення, ветерани війни у повному обсязі отримують пільги з оплати житлово-комунальних послуг, палива, зв’язку тощо. Цього року на фінансування пільг області спрямовано 336,6 млн грн субвенції з державного бюджету, що на 78,6 млн грн більше, ніж торік.

– Інвалідів війни забезпечують через органи соціального захисту населення технічними та іншими засобами реабілітації, – говорить Руслан Чикало. – Цього року вже виділено 21 інвалідний візок, пройшли оздоровлення 379 інвалідів та ветеранів війни, видано один автомобіль.

За його словами, на сьогодні в системі органів соціального захисту діють понад 14 будинків-інтернатів (психоневрологічних, спеціальних дитячих, для громадян похилого віку, ветеранів війни та праці), в яких на повному державному забезпеченні проживають 2 293 одиноких громадян похилого віку та інвалідів.

Постійно функціонує 27 територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян похилого віку. В них на обліку перебуває майже 69 тисяч підопічних, котрих забезпечуються різними видами соціальної допомоги.

Відзначимо, цього року на фінансування статутної діяльності громадських організацій з обласного бюджету виділено 600 тис. грн. Для забезпечення фінансової підтримки обласної громадської організації ветеранів війни виділено 50 тис. грн. Нагадаємо, на Черкащині розроблена і діє комплексна програма «Турбота». Торік на виконання передбачених програмою заходів профінансовано з різних бюджетів близько 40 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День перемоги #ветерани #Черкащина #отримали #грошова допомога
Оголошення
live comments feed...