• Головна
  • На Черкащині реалізують 10 екологічних проектів за кошти обласного бюджету
14:39, 6 травня 2016 р.

На Черкащині реалізують 10 екологічних проектів за кошти обласного бюджету

У режимі on-line в ОДА відбулося чергове засідання комісії з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів Черкаської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році.

Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, попередньо відібрано 10 проектів, серед яких найвищі бали отримали такі: «Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Гагаріна в м. Городище Черкаської області», «Реконструкція окремих об’єктів каналізаційних очисних споруд м. Чигирин Черкаської області», «Реконструкція напірного колектора господарсько-побутової каналізації від КНС до очисних споруд каналізації м. Жашків Черкаської області», «Розчистка русла для підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Босівка в адміністративних межах Босівської сільської ради Лисянського району» та інші.

Задля фінансування цього року більшої кількості природоохоронних заходів на засіданні комісії прийнято рішення про необхідність направлення листів до заявників, проекти яких набрали найвищу кількість балів, зокрема щодо збільшення обсягів співфінансування із місцевих бюджетів. За словами першого заступника очільники області, голови комісії Віталія Коваля, це дозволить розширити перелік відібраних для реалізації природоохоронних проектів.

Нагадаємо, рішенням обласної ради передбачено, що 50 % загального обсягу коштів на природоохоронні заходи розподіляється відповідно до конкурсного відбору проектів та заходів на умовах співфінансування. При цьому, за рішенням депутатського корпусу, не менше 10 % повинні дати місцеві бюджети, також залучити позабюджетні ресурси, решта на умовах співфінансування виділяється з обласного бюджету. У цілому ж на реалізацію проектів передбачено 15 281,134 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащина #реалізують #екологічні проекти #кошти обласного бюджету
Оголошення
live comments feed...