• Головна
  • Депутати Черкаської міськради хочуть, аби члени виконкому за всі питання голосували в поіменному режимі
09:35, 6 травня 2016 р.

Депутати Черкаської міськради хочуть, аби члени виконкому за всі питання голосували в поіменному режимі

Проводити в поіменному режимі всі голосування засідань виконавчого комітету – із такою ініціативою під час сесії, яка відбулася 5 травня, виступив депутат міської ради Тарас Коломієць. Його підтримали 36 народних обранців. Про це інформують у прес-службі Черкаської міськради.

– Кожне голосування депутатів проходить у поіменному режимі, протоколи й результати якого оприлюднюються в засобах масової інформації, – апелював він. – Такі дії ведуть до відкритості й прозорості: жителі Черкас – наші з вами виборці – знають, як підтримував те чи інше питання депутат, яку позицію займала та чи інша політична сила…

Така ж практика, на його думку, має бути застосована і стосовно організації роботи виконавчого комітету. Аби громадськість знала, як представники виконкому голосують за важливі для життя Черкас питання, зокрема, розміщення тимчасових споруд, розподіл бюджетних коштів та затвердження міських програм.

Натомість секретар міської ради Олександр Радуцький зауважив, що за ініціативи будь-кого з членів виконкому голосування і зараз проводять у поіменному режимі. Міський голова, у свою чергу, відзначив, що здійснюється відеозапис засідань і більше того – вони проходять у он-лайн режимі.

Зрештою, депутати підтримали запит. А ще – профільний департамент отримав доручення при підготовці проекту рішення про внесення змін до регламенту виконкому врахувати депутатський запит та розглянути можливість групування питань порядку денного. Зокрема тих, жо яких немає жодних питань чи заперечень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Депутати #Черкаська міськрада #хочуть #члени виконкому #голосували #в поіменному режимі
Оголошення
live comments feed...