• Головна
  • У Черкасах пройшов молодіжний квест із протидії торгівлі людьми
17:44, 4 травня 2016 р.

У Черкасах пройшов молодіжний квест із протидії торгівлі людьми

Його учасниками стали учні черкаських ПТНЗ, які, об’єднавшись у команди,  виконували завдання, отримані через мобільний інтернет, і у ході якого мали відповідати на питання, пов’язані із торгівлею людьми.

 Незвичний квест для молоді провела ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» - у рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах, щодо безпечної міграції та працевлаштування» за підтримки Міжнародної організації з Міграції в Україні (МОМ).

Проект передбачає просвіту черкаської молоді, яка навчається у професійно-технічних навчальних закладах, щодо  того, як не стати жертвою торгівлі людьми. І сьогодні вже навчені громадськими активістами молоді тренери активно проводять  у своїх ПТНЗ просвіту серед своїх ровесників -  за принципом «рівний-рівному» - у формі тренінгів,  відео лекторіїв та ігор. Участь у тематичному квесті  взяли ті учні ПТНЗ, які уже пройшли навчання щодо безпечної міграції та працевлаштування – і  отримали сертифікати юних тренерів. Вони отримали можливість на практиці використати набуті ними знання, як не стати жертвою торгівлі людьми.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #пройшов #молодіжний квест #протидія #торгівля людьми
Оголошення
live comments feed...