• Головна
  • «Коли маєш бажання і щось для цього робиш, рано чи пізно в тебе це вийде», – стендап-комік Свят Марченко
16:57, 4 травня 2016 р.

«Коли маєш бажання і щось для цього робиш, рано чи пізно в тебе це вийде», – стендап-комік Свят Марченко

21 травня Свят Марченко робить свій перший сольний стендап у рідному місті Черкаси. Стендап-комік поділився з mamahohotala.ua, чому саме в Черкасах, як це буде та чого він хоче від життя.

Як ти потрапив до студії Мамахохотала?

Бувають такі дні, коли все сходиться. Я написав Ромі Грищуку, що переїхав до Києва і хочу спробувати себе в ролі автора шоу «Мамахохотала». Отримав завдання, виконав його і мене взяли. Здається, я закріпився. Ну поки що мені ніхто не говорив: «Свят, готуй сумочку, бо скоро автобус до Черкас, тобі пора». Просто, коли маєш бажання і щось для цього робиш, рано чи пізно в тебе це вийде.

Існує багато гумористичних жанрів, а ти хочеш займатися саме стендапом.

Мені подобається, коли людина пише і виступає сама. Ти не від кого не залежиш, просто робиш те, що тобі подобається. Стендап – це один із шляхів знайти себе.

Звідки ти береш натхнення ? Як ти пишеш жарти?

Є просто бажання і робота. Сідаєш і пишеш. Звичайно, якщо в тебе в житті відбуваються цікаві події, ти їх одразу описуєш. Наприклад, певний час я жив з парочкою. Як на мене, вони вели себе досить забавно і давали привід для жартів. Буває так, коли немає приводів – сидиш і вижимаєш жарти. В один день виходить багато матеріалу, в інший – просто два рядки. Але якщо писати систематично – то звикаєш.

Ти перевіряєш матеріал?

Як і всі стендапери, я перевіряю матеріал на відкритих мікрофонах та інших подібних заходах. Ми виступаємо перед живою аудиторією. Якщо чуєш сміх – залишаєш жарт, ні – вирізаєш, викидаєш його зі свого життя :) Мені було соромно за монолог про будівництво.  Колись працював на будівельному об’єкті, написав матеріал – було смішно тільки мені. Шкода, що не чув мій прораб (тато).

Ти жив у Черкасах, а потім переїхав до Києва…

Почнем з того, що я народився у Городищі! Потім із сім’єю переїхав до Черкас. Ті, хто жив в Городищі знають, чому звідти виїжджають. Згодом переїхав до Києва, отримувати вищу освіту, яка повинна була прокласти мені шлях до успішного життя. З дипломом юриста повернувся у Черкаси.  Але я не знав, що з ним робити, так як у мене завжди була ціль заробляти гумором. А в Черкасах гумористичних проектів, щоб не збрехати – нуль. Тому я зараз в Києві.

Ти плануєш робити свій перший сольник у Черкасах. Чому там?

Я люблю Черкаси. Там були мої перші стендап-виступи, тому для мене символічно зробити свій сольник саме там. Там круто, душевно та атмосферно.

Мамахохотала

Мамахохотала

Студія їде с тобою?

Хтось казав, що їде, і я цьому дуже радий. Студія була у всеукраїнському турі і бачила моє місто. Вони знають, що у нас добре.

Які в тебе найулюбленіші стендап-коміки? Можливо ти на когось рівняєшся?

Багато стендаперів подобається. Подобається Рікі Джервейс. Він і класний комік, і крутий сценарист, адже сам придумав та написав один із моїх найулюбленіших серіалів «Офіс». Джордж Карлін – ти на нього дивишся і думаєш, як він так робить? Думки, які хочеться слухати і слухати. Можливо від україномовного коміка це звучить якось дивно – але хороші стендапери є і в Росії. Наприклад, мені подобається багато  резидентів з проекту «Стендап на ТНТ».

Ти везеш із собою столичних жителів у Черкаси. Що ти там їм покажеш?

Ідея цієї події така – багато крутих місць поряд із нами. Ми роками відкладаємо гроші на поїздки за кордон, але не помічаємо того, що знаходиться поряд. Я вважаю, що можна виїхати не далеко і також отримати від цього насолоду. Весною в Черкасах дуже красиво. Я даю гарантію того, що у нас вам сподобається… Дніпро, парки і дуже хороші люди.

Які в тебе плани на майбутнє?

Я точно знаю, що їхати з України я нікуди не хочу. Хочу жити і працювати тут. Якщо ти музикант чи поет, пиши музику та виступай тут, архітектор – проектуй, будуй, оновлюй. В Україні все для цього є. Навіть, коли я стану крутим сценаристом і раптом мені запропонують роботу за кордоном, то це буде на певний час, а не назавжди. А загалом, я хочу пов’язати своє найближче майбутнє саме зі сценарною роботою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маєш бажання #стендап-комік #Свят Марченко #сольний стендап #Черкаси
Оголошення
live comments feed...