• Головна
  • Уманські поліцейські пересіли на велосипеди (ФОТО)
12:22, 4 травня 2016 р.

Уманські поліцейські пересіли на велосипеди (ФОТО)

Традиційно у весняно-літній період в Умані у місцях з обмеженим рухом автотранспорту забезпечення публічного порядку здійснюють мобільні велопатрулі. Це дає змогу працівникам поліції оперативно реагувати на повідомлення про порушення в місцях масового скупчення людей, інформують в СК ГУНП в Черкаській області.

Вже не один рік уманчани можуть спостерігати працівників поліції на велосипедах, що патрулюють містом. Як правило велопатрулі несуть службу в центральному сквері, Дендропарку «Софіївка» та в інших місцях де патрулювання автомобілем неможливе.

Основною задачею працівників поліції на велосипедах є недопущення проявів порушення публічного порядку та оперативне реагування на повідомлення про скоєне правопорушення, а також своєчасне надання допомоги відпочивальникам, що потрапили в біду.

Уманські поліцейські пересіли на велосипеди (ФОТО), фото-1

Як раніше повідомлялося, Уманські велопатрулі оснащені новітніми засобами отримання та передачі інформації. Сучасні гаджети, підключені до відомчих баз даних, а також до всесвітньої мережі Інтернет, що  допомагають працівникам поліції ідентифікувати правопорушника, своєчасно надати інформацію оперативному черговому, а також є незамінним помічником при спілкуванні з іноземцями.

На даний час в місті діє чотири мобільні патрулі на велосипедах, проте в майбутньому кількість таких нарядів планується збільшити.

Уманські поліцейські пересіли на велосипеди (ФОТО), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Уманські поліцейські #пересіли #велосипеди
Оголошення
live comments feed...