• Головна
  • Ще тонну риби випустили у Кременчуцьке водосховище
10:51, 2 травня 2016 р.

Ще тонну риби випустили у Кременчуцьке водосховище

29 квітня об 11.00 годині в адміністративних межах с. Кедина Гора, Золотоніського району відбулося чергове зариблення Кременчуцького водосховища товстолобиком білим у кількості 1 тонна.   Про це повідомили у державній екологічній інспекції у Черкаській області.

Захід відбувся за ініціативи Державної екологічної інспекції у Черкаській області за підтримки голови Черкаської обласної державної адміністрації - Юрія Ткаченка  та за кошти ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат».

Довідково:

Товстолобик білий— вид прісноводних риб з роду Товстолобик, родини Коропових.

Товстолобик належить до зграєвих прісноводних риб. Ця риба є прекрасним меліоратором водойм. За допомогою свого ротового апарату білий товстолобик профільтровує зацвілу, зелену і каламутну від детриту воду. Детрит — залишки різного роду мікрофлори та рослин. У природі на період зими впадає у сплячку у заглибинах нешвидких річок. Харчуються переважно дрібними водоростями на мілководді. Перші дні після переходу на активне живлення він споживає зоопланктон, але після досягнення 16 мм починає також харчуватися фітопланктоном. Незабаром фітопланктон — дрібний, малокалорійний, але наявний у великій кількості корм — стає єдиним джерелом їжі для товстолобика. Навесні основною їжею товстолобиків є детрит, влітку, в період цвітіння, — фітопланктон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тонна риби #випустили #Кременчуцьке водосховище #товстолобик
Оголошення
live comments feed...