• Головна
  • Переможці «Екологічної казки» пізнавали секрети видавничої справи в черкаському університеті (ФОТО)
16:07, 28 квітня 2016 р.

Переможці «Екологічної казки» пізнавали секрети видавничої справи в черкаському університеті (ФОТО)

Власноруч зверстати Великодню листівку – такий цікавий майстер-клас запропонували студенти-редактори черкаським школярам напередодні великого християнського свята.

Потрапити в лабораторію, де вчать професійно створювати книги, учениці  Черкаської гімназії № 9 Коротка Єлизавета та Артеменко Лідія, а також сестри Василенко Юлія та Даша з ЗОШ № 28 змогли завдяки сертифікатам від буккросинг-клубу «Freebook» ЧНУ ім. Б. Хмельницького.  Нагороди діти отримали, перемігши в VІ міському конкурсі «Екологічна казка», а заодно й можливість побувати в ролі студентів університету.

Зустріч проводилася в умовах реальної пари для студентів 4 курсу. Викладач кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації  Марина Макуха демонструвала, як у сучасній програмі створити листівку до Великодня із зображенням писанки. Маленькі редактори поставлені завдання виконували швидко  і з захопленням.

– Я в захваті від того, що вперше працюю із програмою, в якій створюють справжні книги. Мені дуже сподобалося, як відбувається навчання в університеті, – поділилася враженнями Даша Василенко, учениця 8 класу ЗОШ № 28.

Після завершення пари керівник буккросинг-клубу «Freebook», заступник директора ННІ УФСК із виховної роботи Людмила Солодка запросила школярів завітати до фольклорно-етнографічної лабораторії «Музей українського рушника», де зібрана протягом кількох десятиліть колекція рушників, одягу та предметів побуту українців. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Переможці #«Екологічна казка» #видавнича справа #черкаський університет #ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Оголошення
live comments feed...