• Головна
  • Делегація з Франції пропонує Черкасам допомогти з переробкою сміття
09:11, 28 квітня 2016 р.

Делегація з Франції пропонує Черкасам допомогти з переробкою сміття

Проект з переробки та утилізації твердих побутових відходів обговорили 27 квітня в Черкасах представники французької делегації з першим заступником міського голови Станіславом Овчаренком. Участь у розмові також взяли  керівники структурних підрозділів міськвиконкому,  КП «Черкаська служба чистоти» та компанії «UMWELT Ukraine», яка здійснює збір та транспортування сміття в обласному центрі, інформують у прес-службі Черкаської міськради.

 Серед почесних гостей з Франції на зустрічі були присутні:  Жан Рош  - президент Beten International, Мішель Форже - проджект менеджер Beten International та Квентін Буланже  - представник IEE.

Під час бесіди члени французької делегації розповіли про можливість для Черкас та України загалом долучитись до Програми з утилізації сміття, яку фінансує Уряд Франції. Для участі потрібно, аби муніципалітети  подали заявку до Посольства Франції в України, що, до речі, вже зробили Черкаси. Далі потрібно підготували відповідний пакет документів, який передається на розгляд Міністерства фінансів Франції. Після чого – приймається колегіальне рішення урядовців щодо можливості та  доцільності фінансування такого проекту.

Жан Рош повідомив, що попередній аналогічний проект їх компанія успішно почала реалізовувати у Донецьку кілька років тому. Проте  події на Сході України перешкодили подальшому його втіленню. Нині ж вектор своєї уваги французькі інвестори звернули на центральну частину нашої держави, де відсутні військові сутички, і є умови для реалізації такого проекту.

На актуальності цього питання наголосив і Станіслав Овчаренко, зауваживши, що в Черкасах  нині міське сміттєзвалище перевантажене. Адже донині в місті збір відходів здійснювався  старими, можна так сказати, «дідівськими» методами. Зокрема, коли  замість того, аби сміття переробляти та повністю утилізовувати (як це роблять у більшості європейських країн), натомість його скупчують у сміттєзвалища.

Станіслав Анатолійович відзначив, що керівництво міської влади Черкас поділяє погляди французьких фахівців щодо необхідності вирішення проблеми з утилізацією сміття в Черкасах. Тому всіляко сприятиме та допомагатиме у її вирішенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Делегація з Франції #пропонує #Черкаси #переробка сміття
Оголошення
live comments feed...