• Головна
  • Бондаренко іде з посади директора КП «Дирекція парків»
12:53, 27 квітня 2016 р.

Бондаренко іде з посади директора КП «Дирекція парків»

Очільник КП «Дирекція парків»  Микола Бондаренко написав заяву на звільнення.  «Не вдалося домовитися з новою міською владою про нормальну плідну роботу», – зазначив Микола Бондаренко на власній сторінці у Фейсбук.

«Посада директора КП «Дирекція парків», на жаль, - дуже політизована. Можливо тому, так і не вдалося домовитися з новою міською владою про нормальну плідну роботу. Спочатку з 18 термінових і необхідних пропозицій «Дирекції парків» по розвитку паркової інфраструктури поданих до міського бюджету розвитку не попала жодна. Потім почалися упереджені перевірки, штучні кримінальні справи, догана і постійні пропозиції написати заяву. Я не тримаюся за посади і до того ж перестав отримувати задоволення від роботи в таких умовах. Якщо після моєї заяви підприємство отримає фінансування і поштовх для розвитку, я буду тому тільки радий» – написав директор КП «Дирекція парків».

Микола Бондаренко надав короткий звіт за час його керівництва в КП «Дирекція парків».

«• Кількість парків/скверів/зон відпочинку збільшилася до 21.

• Кількість заходів збільшилася у чотири рази, з 30 у 2014 році до майже 120 у 2015 році.

• З’явилися перші приватні інвестори які вклали в розвиток парків 200 тисяч гривень.

• У конкурсі проектів з реконструкції Літнього кінотеатру вже беруть участь 230 архітекторів з 56 країн.

• Отримали від міністерства погодження меж на 3 парки, Юність, Долина троянд і Соснівський. Питання не вирішувалося з 2010 року.

• Розпочали процедуру визначення меж 11 парків.

Малопомітні зовні, але надзвичайно важливі зміни відбулися в економіці підприємства:

• У 2014 зарплата працівникам КП виплачувалася невчасно, практикувалися примусові відгули, чотириденний робочий тиждень, не було змоги оплачувати роботу у святкові дні. З 2015 року і до сьогодні зарплата виплачується вчасно і в повному обсязі, в тому числі робота працівників на свята. Взяли додаткових працівників.

• На кінець 2014 року борги підприємства перевалили за 800 000 гривень, постійно відключали електроенергію, були погрози перестати вивозити сміття та подавати воду, не було пального для техніки, бензопил та косилок. На сьогодні борги підприємства - менше 100 тисяч (і то за рішеннями судів 2014 року.) Вперше за останні роки «Дирекція парків» майже не має заборгованості крім поточної.

Власні заробітки підприємства не дивлячись на загальний спад економіки, за 2015 рік виросли на 51,8%. Більш детальне порівняння економіки «Дирекції парків» 2014-2015 років у таблиці.

Наразі підприємство має всі можливості для швидкого і якісного зростання», – підсумовує Бондаренко .

Він планує продовжити активно займатися політикою.

«Якщо буде відкритий конкурс на заміщення вакантної посади, то прийму участь. Також є кілька цікавих бізнес ідей», – зазначив Микола Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Микола Бондаренко #іде #з посади #директор КП «Дирекція парків»
Оголошення
live comments feed...