У Черкасах відкрили пам’ятник “Нескорені Чорнобилем” та заклали капсулу часу (ФОТО)

На честь пожежників, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, у Черкасах відкрили пам’ятник “Нескорені Чорнобилем”. Відкриття приурочили до 30-тих роковин Чорнобильської трагедії, повідомляє “Про все“.

Ініціатором створення пам’ятника виступили ветерани-чорнобильці Управління.

Відкрили пам’ятник на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Черкаській області. Саме з цієї території 6 червня 1986 року 250 пожежників поїхали до Чорнобильської зони, де вони проводили дезактивацію приміщень АЕС, відкачували “важку воду” з-під реактора та забезпечували протипожежний захист АЕС та 30-кілометрової зони.

У Черкасах відкрили пам’ятник “Нескорені Чорнобилем” та заклали капсулу часу (ФОТО), фото-1

Фото: Про все

Пам’ятник освятив владика Іоанн. Всіх загиблих внаслідок аварії на станції вшанували хвилиною мовчання.

У Черкасах відкрили пам’ятник “Нескорені Чорнобилем” та заклали капсулу часу (ФОТО), фото-2

Поруч із пам’ятником заклали капсулу часу з листом до рятувальників 2036 року. Саме тоді будуть вшановувати 50-ту річницю трагедії.

У Черкасах відкрили пам’ятник “Нескорені Чорнобилем” та заклали капсулу часу (ФОТО), фото-3 У Черкасах відкрили пам’ятник “Нескорені Чорнобилем” та заклали капсулу часу (ФОТО), фото-4

До речі, в Черкаській області проживає понад 114 тисяч осіб, які мають статус постраждалих від Чорнобильської аварії. Це майже 10% жителів області, з яких більше 7 тисяч – інваліди.

Про все
Черкаси відкрили пам’ятник “Нескорені Чорнобилем” капсула часу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии