Переселенців у Черкасах агітували захищати свій дім зі зброєю в руках від «фашистів» (ФОТО)

У Черкасах жінка родом із Донеччини поширювала серед переселенців зі сходу України друковані матеріали із закликами вступити до лав збройних сил так званої ДНР і “захистити свій дім від нащадків фашистів”, повідомляє Інфоміст.

Обкладинка одного з таких інформаційних листів оформлена в кольорах прапору терористичної організації. Усередині буклету містяться контакти гарячих ліній структур бойовиків, на кшталт “Комітету по біженцям” і “Мобілізаційного управління міністерства оборони ДНР”.

На останній сторінці буклету – невеликий текст із описом звірств української армії і закликом стати до лав терористів зі зброєю в руках.

“Авіація і артилерія знищують все, що ми пам’ятаємо з дитинства (…). Ми звертаємося до всіх, хто може стати в стрій зі зброєю в руках”, – зазначається на останній сторінці.

Агітаційну продукцію поширювала переселенка родом із Донеччини. Тираж наразі невідомий.

Правоохоронці закликають громадян у разі виявлення подібних буклетів звертатися за телефоном гарячої лінії ГУНП і СБУ в Черкаській області.

13020345_1806121489616714_174550190_n (1) Переселенців у Черкасах агітували захищати свій дім зі зброєю в руках від «фашистів» (ФОТО), фото-2

 

Інфоміст
Переселенці Черкаси агітували захищати дім зброя «фашисти»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии