12-річна майстриня презентувала персональну виставку в Черкасах (ФОТО)

20 квітня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася перша персональна виставка юної майстрині Ольги Бараннік – «Казкова весна нашого міста».

Як інформують у прес-службі  Черкаського обласного художнього музею, на виставці представлено 16 творів виконаних у техніці витинанка. Незважаючи на свій юний вік, 12 років, Ольга опановує різні види народного мистецтва: кераміка, витинанка, лялькарство, писанкарство, народний живопис. У своїх роботах вона прагне показати колоритність та різнобарвність Черкаського краю.

Весна – час пробудження природи, коли все навкруги лише починає свої перші рухи до сонця, так само, як і Оля, яка лише робить свої перші кроки в мистецькому житті, але ці кроки впевнені й виважені.

Ольга Бараннік – вихованка Зразкової художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. З 2009 року дівчина займається в студії «Сходинки» на чолі з керівником – майстром художньої кераміки Національної спілки майстрів народного мистецтва України Тимошенко Галиною Володимирівною. За період навчання Оля неодноразово була переможцем і лауреатом районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, виставок, фестивалів, таких як «Казки мого дитинства», «Талановиті діти Черкащини», «Великодній дзвін», «Візерунки зимових свят» та інші. Ольга Бараннік стала лауреатом V і VI Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України».

12-річна майстриня презентувала персональну виставку в Черкасах (ФОТО), фото-1 12-річна майстриня презентувала персональну виставку в Черкасах (ФОТО), фото-2 12-річна майстриня презентувала персональну виставку в Черкасах (ФОТО), фото-3 12-річна майстриня презентувала персональну виставку в Черкасах (ФОТО), фото-4
12-річна майстриня презентувала персональна виставка Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии