• Головна
  • Проектом реконструкції Літнього кінотеатру в Черкасах займуться архітектори з усього світу
15:46, 21 квітня 2016 р.

Проектом реконструкції Літнього кінотеатру в Черкасах займуться архітектори з усього світу

Стартував  міжнародний конкурс архітектурних проектів реконструкції Літнього кінотеатру в Сосновому бору. Проекти прийматимуться до 31 липня, інформують у прес-службі КП «Дирекція парків».

У 2015 році група активних, чудових, енергійних людей з некомерційної організації «Промолодь» разом із «Дирекцією парків» провела низку заходів, спрямованих в тому числі на збір коштів для реконструкції Літнього кінотеатру в парку «Сосновий бір» (Ювілейний чи парк 50-річчя).

 Грошей зібрали відносно небагато, трохи більше 1000$ і, звісно, на ремонт кінотеатру цих коштів аж ніяк не вистачило б. Тому зібрали меценатів, проголосували і спільно вирішили провести міжнародний конкурс архітектурних проектів реконструкції літнього кінотеатру в парку “Сосновий бір”, а зібрані кошти направити у призовий фонд конкурсу.

Проект стартував 4 квітня на міжнародних інтернет майданчиках. За цей час вже зареєструвалося 18 учасників конкурсу з наступних країн: США, Італія, Іспанія, Кіпр, Китай, Японія, Індія, Індонезія, Єгипет і Канада. Заявок багато і «Промолодь» шукає волонтерів, які мають досвід спілкування (переписки) з іноземцями.

Проекти на конкурс приймаються з 4 квітня по 31 липня 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проект реконструкції #Літній кінотеатр #Черкаси #займуться #архітектори з усього світу
Оголошення
live comments feed...