• Головна
  • У Черкасах розпочався відбір кандидатів до спецпідрозділу «КОРД» (ФОТО, ВІДЕО)
11:00, 21 квітня 2016 р.

У Черкасах розпочався відбір кандидатів до спецпідрозділу «КОРД» (ФОТО, ВІДЕО)

На Черкащині стартував перший етап відбору кандидатів до спецпідрозділу поліції «КОРД». Учасників, які пройдуть всі етапи відбору будуть працювати в одній з трьох груп – це штурмовий взвод, група з програми захисту свідків та працівники, які будуть здійснювати охорону громадського порядку під час масових заходів. Про це інформують у секторі комунікації ГУНП в Черкаській області.

116 претендентів на службу в новостворений підрозділ мали за визначений нормативами час подолати бігову дистанцію, після чого з інтервалом у 10 хвилин виконати тест Купера –спеціальний комплекс силових вправ та тест з підтягування на перекладині.

Претенденти, які успішно пройдуть фізичне випробовування, матимуть змогу продемонструвати власні навички та вміння з вогневої підготовки. Після чого їх чекають психологічні тести, п'ятиденний курс виживання і перевірка на поліграфі.

Перед тим як приступити до виконання завдань, бійці будуть протягом двох місяців проходити базовий курс навчання під керівництвом інструкторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #розпочався #відбір кандидатів #спецпідрозділ «КОРД»
Оголошення
live comments feed...