• Головна
  • Учні двох черкаських шкіл відпочиватимуть у таборах нового покоління
16:14, 20 квітня 2016 р.

Учні двох черкаських шкіл відпочиватимуть у таборах нового покоління

Відбір шкіл-учасниць проекту GoCamps завершено – серед переможців є дві черкаські школи: Перша міська гімназія та спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №28. Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

У рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal долучилась до ініціативи Міністерства освіти і науки України і разом з компанією Microsoft та партнерами розробила новий формат дитячих пришкільних таборів – таборів з поглибленим вивченням англійської мови. Проект отримав назву «GoCamps». Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, а літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим.

Відбір найкращих здійснювало незалежне журі, у складі якого були представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft, Американської торгівельної палати в Україні та команда GoGlobal.

За результатами відбору статус «GoCamp» отримали 117 шкіл з 20-ти областей. Загалом, відпочити у таборах нового покоління – таборах з поглибленим вивченням англійської мови, зможуть більш ніж 7000 дітей.

До роботи у таборах, що будуть обрані за результатами конкурсу, також буде залучено  іноземних волонтерів – носіїв мови. Їх основним завданням стане надання допомоги  вчителям  у  проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей, ну і, звичайно, мовна практика. Допомогу у залученні волонтерів надасть міжнародна молодіжна організація AIESEC.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Учні #дві черкаські школи #відпочиватимуть #табори нового покоління
Оголошення
live comments feed...